תכנון ועיצוב וילה להשקעה 3

הרצליה ב'

אני מעצבת ליזמים רבים המבקשים להשביח את הנכס ולמכור אותו מהר יותר באמצעות שילוב של מעצבת פנים כבר בתהליך התכנון והביצוע.

בפרויקט זה, פנה אליי היזם וביקש לבנות בית פרטי יוקרתי, עם בריכה ומעלית.
לאחר הגדרת התקציב ובחינת האופציות התכנוניות יצאנו לדרך,,,
הקבלן נתן לי יד חופשית לבחור את החומרים, הצבעים, החיפויים והאביזרים המתאימים ביותר. תוך דגש על חללים גדולים ומפנקים, מערכות תשתית איכותיות ומלאות אפשרויות וחומרים משובחים ויוקרתיים המשווים לפרויקט איכות על זמנית.בשונה מפרויקטים אחרים בהם הלקוח הוא שותף פעיל בבחירת החומרים, במקרה זה, היד החופשית שנתנה לי, הביאה להתלבטויות ודילמות רבות בתהליך: תכופות, נדרשתי לדמיין מי הדייר המיועד ומהן הבחירות הנכונות עבורו ועבור משפחתו, לעיתים, יצרתי מספר אפשרויות וגיביתי אותם בתשתיות נכונות, למשל מיקום המיטה עם אפשרויות חשמל לשתי האופציות.
כמו כן, בחרתי בחומרים על זמניים האהובים על רבים כמו חיפוי הבית והחוץ באבן קרמה מרפיל, או עץ אלון במטבח וברהיטים נוספים. הוספתי ייחוד ושיק בחדרי הרחצה באמצעות אריחים מיוחדים וכלים סניטרים משלימים.
גולת הכותרת בפרויקט הוא חיפוי החוץ בסרגלי אלומיניום דמויי עץ, בחשיבה על הלקוח ועל התחזוקה של החיפוי החלטתי כי נכון להשקיע בחומר שאינו דורש טיפול מיוחד ושומר על המראה שלו לשנים רבות.

חודש אחד והבית המרהיב הזה נמכר...