עיצוב חנויות

קורה לי לא פעם, שאני נכנסת לחנויות ורוכשת מוצרים שלא התכוונתי לרכוש מלכתחילה, משהו באווירה, בעיצוב גרם לי להיכנס פנימה ולפתוח את הארנק,,,

כשמדברים על עיצוב חנויות, אנו צריכים למצוא את הקסם הזה בדיוק. הקסם שיהפוך את העיצוב לכלי מכירה ויתרגם את החוויה האסטטית להצלחה מסחרית מובילה.תהליך עיצוב חנויות המלווה על ידי מעצבת כולל מספר שלבים:

1. חקירת המותג וגיבוש קונספט עיצובי

בעיצוב חנויות נתחיל בחקירת המותג ובערכיו, בבדיקה של קהל היעד ובהתאמת השפה העיצובית ללקוחות פוטנציאלים בצורה יצירתית וייחודית. מתוצאות החקירה נגבש קונספט עיצובי שילווה אותנו בהמשך התכנון והבחירה.

2. תכנון החלל, חלוקה לאזורי תצוגה ושירות

בשלב שני בעיצוב חנויות נפיק תוכנית אדריכלית המחלקת את החלל על פי הפונקציות המאכלסות אותו. בתוכנית כזו ניתן דגש על אסטרטגיה שיווקית ומכירתית באמצעות יצירת חווית קנייה מעניינת ומושכת. כמו כן, נדאג למעברים נוחים ולזרימה נעימה ומסקרנת המייצרת ללקוח חוויה איכותית ותחושה שכדאי לשוב ולבקר במקום.

בשלב זה חשוב לברר את מסגרת התקציב והמגבלות וזאת כדי לתכנן תוצאה מוקפדת, העונה למסגרת התקציב ומתחשבת בה.

3. תכנון ריהוט אביזרים בחירת חומרים וטקסטורות

בשלב הבא, בעיצוב החנות, נמקם בצורה מושכלת ומושכת עין את המוצרים בעסק:

שילוט ברור וקריא, חלון ראווה בולט ומזמין המשדר להיכנס פנימה, דלפקי מכירה סופר אטרקטיביים, וחשיפה הדרגתית של המוצרים בחנות המושכים את הלקוח ומגרים את סקרנותו. כמו כן, נבחר סוג תצוגה המשרת את המוצר בעיצוב וסידור מושכל של הסחורה, נתכנן ארונות ופריטים המרכיבים את החנות ונוסיף צבעים, טקסטורות וחומרים לפי הקונספט העיצובי המלווה אותנו משלב התכנון.

שלב זה ילווה בפרזנטציה תלת ממדית שתמחיש את התוצאה ותאפשר ללקוח להבין את התמונה הסופית.

4. יוצאים לדרך,,, ביצוע ופיקוח

בעיצוב חנות או עסק השלב הביצועי הופך לסט תוכניות למכרז הכולל כתב כמויות מפורט, מפרטי עבודה לקבלנים נגרים וספקים, תוכניות חשמל, תאורה, חומרים ואביזרים.

בחירת אנשי מקצוע איכותיים, בניית לוח זמנים, מעקב אחר התקציב, ליווי ופיקוח וזמינות מירבית של המעצב גם הם מפתח להצלחה בעיצוב החנות.

חשוב לזכור, עיצוב של חנות או עסק חייב להטמיע את ערכי המותג ולבדל אותו מהמתחרים, כיום חנויות רבות נמצאות בקניונים או במתחמי קניות והתחרות על תשומת לב הלקוח גבוהה מתמיד, לכן יש לייצר תוצאה מושקעת ומדויקת שתקפיץ את המוצר שלכם ותבדיל אותו מהמתחרים.

התלוו אליי לעיצוב החנות או העסק שלכם, ביחד נלמד את הצרכים ונחקור את המותג, נתאים את העיצוב לחלל הנתון, נתכנן את התשתיות שישרתו את הצרכים של העסק, נעמיד ריהוט, דלפקים, מתקני תצוגה ואבזור המדגישים את המוצר ומעניקים לו נוכחות.

נבחר צבעים טקסטורות, גרפיקה ואביזרים המייחדים אתכם ומבדלים את העסק שלכם מהמתחרים. כל זאת בליווי צמוד, יד ביד, תוך מתן מענה איכותי ומוקפד לאורך כל הפרויקט: החל מבחירת אנשי מקצוע מעולים ואיכותיים, ניהול תקציב, עמידה בלוחות זמנים וזמינות מרבית, עד לתוצאה עיצובית ואסטטית הנותנת ערך מוסף לעסק שלכם בדרך להצלחה.  

 

נכתב על ידי המעצבת סיגל אביטל גילון Studio Sag,
טל:052-3452477 

 

עיצוב מטבח
עיצוב מטבח
עיצוב שולחן
עיצוב שולחן
עיצוב מטבח
עיצוב מטבח
עיצוב שולחן
עיצוב שולחן
כניסה
כניסה