עיצוב משרדים

עברו מספר שנים מאז ביקרתי במשרד מעוצב אשר השאיר אותי פעורת פה וצרב לי בזיכרון חוויה עיצובית ואסטטית מהטובות שראיתי. מאז, בכל פרויקט של עיצוב משרד או עסק, אני מנסה לשחזר את המפגש בן מרחב עבודה הקשוב לצרכים לבן עיצוב פנים איכותי ומשובח המייצר חוויה בלתי נשכחת הנשמרת לאורך זמן.

עיצוב משרדים מתחיל בבחינה ומחקר של צרכי החברה: הצרכים העכשוויים והצרכים העתידיים (הרי גדלים בסופו של דבר,,). מול אלה, נבחן החלל הנתון, סגנון העבודה הנהוג בחברה, התאמת השפה העיצובית של המותג והטמעת הערכים והחזון של החברה בעיצוב הכללי.

לצפייה בפרויקטים נוספים של הסטודיו

כמובן, כל המרכיבים הללו מקבלים ביטוי מול תקציב נתון ומוגדר.

המטרה בעיצוב פנים משרדים היא לייצר חללים דינמיים משתנים, אישיים וציבוריים, העובדים בהרמוניה מוחלטת ועונים לצרכי הפעילויות השונות והמשתנות המתרחשות בחלל החברה. מחד עיצוב משרד המכבד כל עובד ומקצה לו סביבת עבודה אישית ומרחב עבודה שקט ורגוע ומאידך, עיצוב חללים משותפים המאפשרים מפגש בן מספר משתתפים המייצרים קשרי עבודה, תקשורת פתוחה ושותפות בין עובדי החברה ומנהליה.

חדרי ישיבות, פינות למפגשים מצומצמים, אזורי שלווה וחשיבה, מתחם לפגישות צוות ועוד, הם רק חלק מצרכיו של המשרד המודרני המעוצב.


לכל אחד ממרחבי העבודה הללו נתאים את השפה והסגנון הייחודים לו ונבדל אותו מהאחרים כדי לאפשר חוויות משתנות היוצרות ענין ושוברות שגרה במשך השהות היומיומית הארוכה במשרד.

היתרונות בעיצוב משרד הם רבים: משרד מעוצב מחזק את הקשרים בן העובדים לחברה ומייצר סביבה עסקית המספקת הנאה והשראה ומגדילה את שביעות רצון העובדים ובהתאמה, את תפוקת העבודה.

משרד מעוצב הוא כרטיס הביקור של החברה הוא מחזק גם את הקשר בן החברה למשקיעים וללקוחות פוטנציאלים ומשדר ביטחון במוצר והצלחה עסקית היוצרת באנשים צורך להיות שותפים לה.

עיצוב פנים של משרדים משתנה מחברה לחברה וממשרד מעוצב אחד למשנהו, אני ממליצה למתג את סביבת העבודה - לחפש את הייחודי והנבדל ולהדגיש אותם באמצעים עיצוביים גרפיים או תלת ממדיים המותאמים למוצר, לערכים ולחזון החברה. כמו כן, לבחור בצבעוניות המחזקת את הקשר בן המוצר לחברה, ובצורניות הנובעת מעולם התוכן של המוצר. כמובן שחשוב ביותר להוסיף טקסטים ולהשתמש בפונטים של החברה לחיזוק התקשורת השיווקית ולחיזוק המותג.

כל אלה ועוד הם אלמנטים חשובים בהצלחת עיצוב פנים של משרדים.


נקודה חשובה אחרונה: בעיצוב משרדים יש לקחת בחשבון תמיכה מלאה של המערכות הרבות המשרתות את החברה והעובדים ותומכות בצרכים המגוונים של החלל: טכנולוגיה, מיזוג, אקוסטיקה, תאורה, פתחי חלונות, הצללות ועוד.

התלוו אליי לעיצוב המשרד, ביחד נייצר חלוקה נכונה ופונקציונלית של החלל הנתון, נתכנן את התשתיות שישרתו את הצרכים שלכם, נעמיד רהיטים ואביזרים התומכים בסביבת עבודה יעילה ונעימה, נבחר צבעים טקסטורות, גרפיקה ואביזרים המייחדים אתכם ומבדלים את החברה מהמתחרים שלה, כל זאת בליווי צמוד בניהול הפרויקט, בחירת אנשי מקצוע מעולים ואיכותיים, ניהול תקציב, עמידה בלוחות זמנים וזמינות מרבית, עד לתוצאה עיצובית ואסטטית הנותנת ערך מוסך בדרך להצלחה. 

 

נכתב על ידי המעצבת סיגל אביטל גילון Studio Sag
טל:052-3452477


עיצוב חדר ישיבות עם ספריה
עיצוב חדר ישיבות עם ספריה
עיצוב חדר ישיבות
עיצוב חדר ישיבות