עיצוב פנים בשרון

לקוחה שלי מרעננה שיתפה אותי בדרך שבה היא הגיעה לסטודיו לעיצוב שלי: היא כתבה בגוגל מעצבת פנים בשרון, קיבלה אפשרויות רבות, סרקה את האתרים, התקשרה, חשה את האנרגיות מהצד השני של הקו ולבסוף בחרה על סמך תחושת בטן. עוד אמרה, "איזו הקלה חשתי כאשר קיבלנו את ההחלטה הנכונה ומתוך כל מעצבי הפנים בשרון בחרנו בך, הבחירה מתוך חיפוש שלא מסגיר באמת את רמת הידע המקצועיות והמיומנות של המתמודדים היא קשה ולפעמים לא מוצלחת, לא ידענו שהבחירה שעשינו תשנה את אורח חיינו ותהיה אחת מהבחירות הטובות ביותר שלקחנו, אני שמחה שפגשנו בך...(את שאר ההמלצה תוכלו לקרוא בהמלצות, דירת גן רעננה). תהיתי ביני לבין עצמי איך עושים בחירה בין אפשרויות רבות והאם הבחירה במעצבת פנים בשרון היא כ"כ אקראית? ואם כן איך בוחרים נכון?  

לצפייה בפרויקטים נוספים של הסטודיו

תהליכי בחירה הם תהליכים מסובכים: הם מורכבים משיקולים מודעים ורציונליים כמו "ראיתי את התמונות", "סקרתי את האתר שלך", "הסגנון העיצובי מוצא חן בעיניי" ועוד, אולם, תהליכי הבחירה בנויים גם מתהליכים לא מודעים בהם קיים חיבור לא מוסבר בין מה שראיתי להגשמת החלום שלי, בין בחירת החומרים והצורות להרגשה הטובה שלי (תת מודע כבר אמרנו?).

בחירת מעצבת פנים בשרון, אזור מגוריי ואזור בו אני פעילה רבות היא אכן בחירה לא קלה, בעזרת הטיפים הבאים אעזור לכם לבחור נכון:

  • חיבור לסגנון ולקו העיצובי של המעצבת, באמצעות ביקור באתר האינטרנט וצפייה בפרויקטים של הסטודיו וסיור בשטח בפרויקטים גמורים. אין כמו מראה עיניים לקבלת החלטה. עם זאת הקפידו לוודא כי כל התמונות שתראו הם עבודות אמיתיות ואינן הדמיות או עבודת עריכה מתוחכמת.
  • המלצות – חשוב מאוד לבקש המלצות מלקוחות קודמים ולברר עימם האם הם שבעי רצון מהתהליך ומהתוצאה? האם החלומות והצרכים שלהם קבלו ביטוי בחלל? לוחות זמנים, זמינות, מקצועיות ואמינות.
  • הכשרה מקצועית – מעצבים רבים עברו קורס ערב או הכשרה מקצועית קצרה במקרה הטוב, מול אלה עומדים מעצבים, כמוני, שלמדו עיצוב 4 שנים במוסד אקדמאי והם בעלי תואר בוגר בעיצוב פנים. שנות הלימוד הם התשתית המוצקה והמקצועית לכל העבודה המורכבת של מעצבת פנים, לכן, אל תחששו לשאול מהי ההכשרה המקצועית של המעצבת ובאיזה משרדי עיצוב היא התמחתה. (הרי לא הייתם בוחרים רופא שלמד או כל בעל מקצוע אחר שהלימודים שלו בתחום לא כוללים מסלול מלא?).
  • ניסיון מקצועי – בחרו מעצבת בעלת מיומנות ומקצועיות שנרכשו בעמל רב ובאינספור שעות שטח, כזו שיש לה הכרה מלאה עם כל המערכות השונות, שתוכל לתת פתרון לבעיות מורכבות בשטח ותציג רעיונות חדשניים ועדכניים, כזו שיורדת לפרטים ללא פשרות עד לגימור מושלם. כמו כן, אחת שתדע לעבוד מול אנשי מקצוע מגוונים ולנהל פרויקט ביד רמה עם תקציב מוגדר. כל אלה הם הכרח ליצירת תוצאה ברמה גבוהה ואיכותית.
  • כימייה – אולי הדבר הכי חשוב, כימיה ותחושה נוחה וזורמת עם המעצבת העתידה ללוות אתכם בתהליך הארוך, בהחלטות החשובות ובהבנת הצרכים שלכם ותרגומם לתוצאה שתהלום אתכם ואת בית חלומותיכם.

לאחר שקיבלתם החלטה לבחירת המעצבת המתאימה לכם מכל מעצבי הפנים בשרון חשוב להיפגש בנכס לשמוע ולהשמיע ולצאת לדרך.

סטודיו סאג, משרד עיצוב פנים מוביל בשרון מעמיד לרשותכם את כל הותק, הניסיון המקצועי והעיצובי, תוך התחייבות למתן שירות מעולה ואיכותי לכל אורך הדרך עד לתוצאה ייחודית ואישית המתאימה רק לכם. בהצלחה!

נכתב על ידי המעצבת סיגל אביטל גילון Studio Sag,
טל:052-3452477 

עיצוב סלון
עיצוב סלון
מבט מהצד
מבט מהצד
פינת עבודה
פינת עבודה
עיצוב פינת אוכל וספריה
עיצוב פינת אוכל וספריה
שירותיים ומקלחת
שירותיים ומקלחת