עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה מתייחס לחללים רחבי ידיים במגדל מגורים, בבית פרטי או בפנטהאוז גבוה. העיצוב יכלול תקציב גבוה וכן פתרונות עיצוביים הנתפרים במיוחד לפרויקט.

לצפייה בפרויקטים נוספים של הסטודיו

עיצוב דירות יוקרה ישדר נוכחות מרשימה ומעוררת השתהות, (הרבה פעמים הגודל של החלל וגובהו תורמים לכך) החומרים והפרטים יהיו מיוחדים ועדכניים ביותר ויתכתבו עם המגמות העכשוויות והטרנדיות ביותר הקיימות בשוק העיצוב. לעיתים, אני מצטרפת ללקוחותיי בחו"ל ללקט את ה "Unique Piece"  החדשני והמיוחד ביותר שזה עתה יצא, את האביזרים מהחומרים הנדירים, האבן שנחצבה "בדיוק לפרויקט" או את הטקסטיל שנתפר באמצעים יוצאי דופן.

כן, עיצוב דירות יוקרה הוא גם סיפור של מסע.

כאשר לקוחותיי מבקשים לעצב דירת יוקרה אני חשה מתוך הדיאלוג עימם כי התוצאה חייבת לשקף את סגנון חייהם, את תפיסת עולמם הרחבה, את מסעותיהם וחלומותיהם. עבודתי כמעצבת, המנוסה עם קהל מסוג זה, היא להקשיב לתיאורים אלה ולתרגם אותם למציאות עם סגנון ושיק התפורה למידותיהם.

מתחילים?

עיצוב פנים בדירות יוקרה מתחיל בתכנון מדויק של החלל הנתון ובחלוקה הרמונית ופונקציונלית של החלל. לעיתים, במיוחד במגדלים חדשים אקבל חלל גדול אחד ללא חלוקות וללא עמודים ואמקם את הפונקציות בהתאמה לפתחים ובמיוחד לאלה עם הנוף או הגינה.

כמעצבת פנים עם חיבה להפתעות עיצוביות, אני משבצת בתוכנית נקודות מבט מיוחדות, חלוקות הרמוניות ומפתיעות, פריטים בתכנון מלא השראה וסגנון, שילובים מפתיעים עם סטייל וטוב טעם. אלה לצד פרקטיקה ופונקציונליזם הופכים את חוויית המגורים של לקוחותיי ליוצאת דופן. לצד התוכנית הכללית נדרשת הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ומתן דגש על רמה גבוהה של תכנון וביצוע. בעיצוב דירות יוקרה יש לקחת בחשבון גם את ריבוי המערכות והתשתיות המצריך אינטגרציה גבוהה מאוד בין כל המרכיבים והבנה טכנית של פרטים ורכיבים: קירות ותקרות גבס, אינסטלציה, מיזוג, חשמל חכם, מגוון גופי תאורה ועוד הם רק חלק מרשימה רחבה של פריטים שתשומת לב רבה נדרשת להתאמתם לחלל ולהעדפות הלקוח.

כאמור הפריטים שאבחר לפרויקט אינם נמצאים על המדף, אלא מתוכננים ומותאמים לחלל והם חלק ממאגר שלם של בחירות עיצוביות, יצירתיות ומורכבות היוצרות את המושלם. לעיתים העושר החומרי והשימוש בחומרים איכותיים וחדשניים ישולבו באוספים ובפריטים מיוחדים השייכים ללקוח ושילובם בפרויקט הוא קריטי בדרך לתוצאה מעולה.

כמה מילים על ביצוע

בעיצוב דירות יוקרה אבחר בבעלי מקצוע המעולים והמקצועיים ביותר, כאלה שיורדים לפרטים הקטנים ומבצעים בדייקנות את התוכניות. לצד אלה אהיה זמינה ומחויבת לכל התהליך הארוך והמורכב הדורש לא פעם התערבות מיידית בשטח ופתרון בעיות נקודתי.

עיצוב דירת יוקרה מוצלחת בעיניי היא זו המשדרת שפה עיצובית אלגנטית וקלאסית, יוקרה אך איפוק ועל זמניות, כזו שלא נכנעת לטרנדים אלא בעלת קו אסתטי רציף ובעל מעוף שבסופו של דבר משרתת את הלקוח בפינוק ונוחות בבית חלומותיו, או כפי שניסחה זאת פעם לקוחה: "מאז שעברנו לכאן אנחנו לא אוהבים לצאת מהבית!!".

נכתב על ידי המעצבת סיגל אביטל גילון Studio Sag,
טל:
052-3452477 

עיצוב סלון עם מבט החוצה
עיצוב סלון עם מבט החוצה
עיצוב סלון
עיצוב סלון
יציאה לחצר
יציאה לחצר
פינת ישיבה בחצר
פינת ישיבה בחצר
מבט לבריכה
מבט לבריכה
מבט לחצר
מבט לחצר